Zakázková výroba eurooken, obložkových dveří a protipožárních dveří.

VNITŘNÍ OBLOŽKOVÉ DVEŘE Z MASIVU

Nabízíme celodřevěné interiérové dveře vyrobené z masivu. Dveře interiérové vyrábíme jednokřídlé,  dvoukřídlé nebo Posuvné dveře (šoupací dveře). Dveře jsou vyráběny v dřevinách  dub, borovice, smrk a modřín. Můžeme Vám rovněž nabídnout zajímavou škálu odstínů moření. Možnost provedení kombinace masivukovu skla umožní přizpůsobení interiéru.

Montáž obložkových zárubní se provádí bezprašně a čistě do hotových stěn, to znamená, až po dokončení omítek. Obklady, například v koupelnách, můžete dokončit také, za předpokladu, že zasahují do výše nad stavební otvor (minimálně 204 cm od podlahy). Pokud je obklad zakončen ve výšce nižší, je lepší poslední svislé pásy dořezat až po usazení zárubní. Zamezí se tak tomu, že ve výšce, kde již obložky neleží na obkladu vznikne mezi stěnou a obložkou škvíra, která se musí vyplňovat akrylovým tmelem a výsledný efekt nepůsobí hezky.

Technické informace:

  • Konstrukční systém: Masivní dřevěný materiál
  • Materiál: Vybrané jakostní dřevo DUB, BOROVICE, SMRK, MODŘÍN.
  • Výplně: Masiv, dýha nebo sklo.
  • Povrchová úprava: Lakováním nebo mořením v široké škále odstínů. Kresbu dřeva můžeme na přání zákazníka vyzdvihnout pomocí drásání dřeva.
  • Kování: Široký výběr dle přání zákazníka.

Nová zelená úsporám

Truhlářství JON je jako odborný dodavatel zaregistrován v programu Zelená úsporám 2014-2020, více informací zde.

Rychlý kontakt: